whatsapp

Üretim

MÜŞTERİ TALEBİ

Müşterilerimizden gelen üretim talepleri doğrultusunda ön hazırlıklarımızı yapıyoruz. Gelen talepleri topluyor ve çalışmalarımıza başlıyoruz.

KUMAŞ

Gerek numune yapımı üretimleri için ihtiyaç duyulan her türlü kumaşı istenen kalitelerde, doğru gramajda, istenen renkte ya da baskıda olacak şekilde bu kumaşları üretimlerinde kullanıyoruz.

AKSESUAR

Mirsatex olarak güncel trendleri takip ederek pul payet aksesuar modelleri, kurumsal arma ve süzene gibi ürünler üretmekteyiz.

ÖRGÜ

Kumaş örgü makinelerimiz ile müşterilerimizin farklı model örgü ürünlerini kolaylıkla üretiyoruz. Örgü makinelerimiz ile süprem ve likralı kumaşlarımız müşterilerimizin isteğine göre üretilmektedir. Her türlü örme kumaştan çarşaf, nevresim ve  yastık kılıfı gerçekleştirmektedir.
 

MODELLEME

Ürün geliştiriyor ve istenen özelliklerde triko örgü ürün ve numuneleri ortaya çıkarıyoruz. Müşterilerimizin istedikleri doğrultusunda üretim yapıyoruz.

PLANLAMA

Planlama bölümündeki uzman kadromuz süreçlerin akışını iyileştirerek zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor. Ürün ve hizmetlerimiz bu şekilde tam zamanında teslimatı gerçekleştirilmektedir.

KESİM

İşletmemizin genel çalışma prensipleri doğrultusunda araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak en verimli şekilde kesim yapma bilgi ve becerisine sahip kadromuz ile ürünleriniz eksiksiz ve tam olarak kesimlerini yapılmaktadır .

NAKIŞ

Mirsatex olarak müşterilerin isteği doğrultusunda son teknolojiye sahip makinalarımız ile istenen deseni nakışlayabiliyoruz.

DİKİM

Kaliteli ürünler ortaya koyabilmek adına dikim en kritik noktadır. Farklı modellerdeki dikiş makinelerimiz ve dikim işlemini yapan uzman kadromuz ile ürünlerimiz kusursuz ve kaliteli bir şekilde müşteri taleplerini karşılıyoruz.

KALİTE KONTROL

Kalite Kontroldeki en önemli amacımız müşterilimizim isteklerinin ve işletmenin genel gayesini birlikte muhtemel en ekonomik seviyede karşılayabilecek ürünün üretilmesini sağlayacak plan ve programların geliştirilerek uygulanması ve etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamaktır. Ürünlerde oluşabilecek hataları en aza indirmek ve kusursuz ürünlerin gönderimini sağlamaktır.

PAKETLEME

Ürünlerimiz en uygun malzemeler ile paketleme işlemlerini titizlik ile yapılmaktadır.  Paketleme bölümünden sonraki sürece uygun bir biçimde özenle paketleme işlemlerimiz yapılmaktadır.

SEVKİYAT

Ürünlerimizin son olarak sevkiyat işlemi yapılmaktadır. Paketleme, kalite kontrol işlemi tamamlanan ürünlerimiz en uygun sevkiyat yöntemi ile müşterilerimize tam ve eksiksiz olarak teslim edilmektedir.